Sklep z odzieżą damską XXL dla puszystych Bydgoszcz

                  

                  ZIMOWA WYPRZEDAŻ


Uwaga Uwaga...Ceny lecą w dół...smilesmilesmile

Po prostu.... przyjdź i skorzystaj w styczniu z oferty promocyjnej  w ramach ZIMOWEJ WYPRZEDAŻY. Bieżącą ofertę i wyprzedażowe niespodziankisurprised śledź na naszym profilu na facebooku.
KARTA STAŁEGO KLIENTA


 

Bardzo nam miło przedstawić Państwu program dla stałych Klientów butiku YOURsize XXL. Proponowana Karta Stałego Klienta YOURsizeXXL gwarantuje wszystkim Uczestnikom liczne przywileje i korzyści płynące z zakupów.

  • Rabaty gwarantowane: 5% rabatu na cały asortyment naszego sklepu w regularnych cenach.

  • Pierwszeństwo w dostępie do informacji o nowych kolekcjach, promocjach czy wyprzedażach.

  • Jako Klubowicz będziesz otrzymywać sms-y lub e-maile z informacjami o ofertach przygotowanych specjalnie dla Ciebie, gdyż informacje o nich nie będą nigdzie indziej dostępne.
OFERTA URODZINOWA


Każdemu uczestnikowi programu przysługuje rabat urodzinowy, który uprawnia do  zakupów w naszym butiku z rabatem 10% na asortyment nieprzeceniony.
Rabat ważny jest przez cały miesiąc, w którym Klientka ma urodziny. Pracownik sklepu ma prawo zweryfikować datę urodzin na podstawie dowodu tożsamości uczestnika programu.Transakcja musi być zarejestrowana na Karcie Stałego Klienta YOURsizeXXL.Czekamy na Ciebie i życzymy wszystkiego najlepszego !
Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Oferta jest skierowana do klientów posiadających Kartę Stałego Klienta. 


KARTA PODARUNKOWA

 

Zdarza się Wam kupować upominek osobie, której preferencji nie znacie zbyt dokładnie? Czy kiedykolwiek otrzymaliście prezent, z którego nie byliście zadowoleni?

Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań była twierdząca, to Karta Podarunkowa Sklepu YOURsizeXXL jest rozwiązaniem, dzięki któremu zyskujecie pewność, że Wasze prezenty zawsze będą wyjątkowe. Karta Podarunkowa jest bowiem nowoczesnym i praktycznym prezentem, dzięki któremu obdarowana osoba ma szansę wyboru upominku według indywidualnych preferencji.

SKONTAKTUJ SIĘ
JUŻ DZIŚ


YOURsizeXXL
ul. Dworcowa 43
85-009 Bydgoszcz

Godziny otwarcia w Lipcu i Sierpniu
Pon-Pt 10:00-17:00
Sobota nieczynne

Godziny otwarcia w pozostałe miesiące
Pon-Pt 10:00-18:00
Sob- 10:00-14:00


52 524 43 04

sklep@yoursizexxl.pl
Copyright © 2017 by Your Size XXL