Sklep z odzieżą damską XXL dla puszystych BydgoszczBLACK FRIDAYUWAGA UWAGA sealed ceny lecą w dół!Po prostu...przyjdź i skorzystaj z oferty promocyjnej- 26 i 27 listopada 2021- PIĄTEK I SOBOTA!


-warunki promocji przy zakupach w powyższych dniach:
 BON RABATOWY w wysokości 100 zł na następne zakupy (ważny do końca marca 2022 roku) na hasło PLUS SIZE w Bydgoszczy!!!DLA WYJĄTKOWYCH KOBIET


  
przygotowaliśmy w upominku specjalny rabat - by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze smilesmilesmile !!!

 ???? DZIEŃ KOBIET ???? ????   DZIEŃ KOBIET???? ????   DZIEŃ KOBIET ???? ????  DZIEŃ KOBIET????


        

X
KARTA STAŁEGO KLIENTA


 

Bardzo nam miło przedstawić Państwu program dla stałych Klientów butiku YOURsize XXL. Proponowana Karta Stałego Klienta YOURsizeXXL gwarantuje wszystkim Uczestnikom liczne przywileje i korzyści płynące z zakupów.

  • Rabaty gwarantowane: 5% rabatu na cały asortyment naszego sklepu w regularnych cenach.

  • Pierwszeństwo w dostępie do informacji o nowych kolekcjach, promocjach czy wyprzedażach.

  • Jako Klubowicz będziesz otrzymywać sms-y lub e-maile z informacjami o ofertach przygotowanych specjalnie dla Ciebie, gdyż informacje o nich nie będą nigdzie indziej dostępne.
OFERTA URODZINOWA


Każdemu uczestnikowi programu przysługuje rabat urodzinowy, który uprawnia do  zakupów w naszym butiku z rabatem 10% na asortyment nieprzeceniony.
Rabat ważny jest przez cały miesiąc, w którym Klientka ma urodziny. Pracownik sklepu ma prawo zweryfikować datę urodzin na podstawie dowodu tożsamości uczestnika programu.Transakcja musi być zarejestrowana na Karcie Stałego Klienta YOURsizeXXL.Czekamy na Ciebie i życzymy wszystkiego najlepszego !
Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Oferta jest skierowana do klientów posiadających Kartę Stałego Klienta. 


KARTA PODARUNKOWA

 

Zdarza się Wam kupować upominek osobie, której preferencji nie znacie zbyt dokładnie? Czy kiedykolwiek otrzymaliście prezent, z którego nie byliście zadowoleni?

Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań była twierdząca, to Karta Podarunkowa Sklepu YOURsizeXXL jest rozwiązaniem, dzięki któremu zyskujecie pewność, że Wasze prezenty zawsze będą wyjątkowe. Karta Podarunkowa jest bowiem nowoczesnym i praktycznym prezentem, dzięki któremu obdarowana osoba ma szansę wyboru upominku według indywidualnych preferencji.

SKONTAKTUJ SIĘ
JUŻ DZIŚ


YOURsizeXXL
ul. Dworcowa 43
85-009 Bydgoszcz

Godziny otwarcia w Lipcu i Sierpniu
Pon-Pt 10:00-17:00
Sobota nieczynne

Godziny otwarcia w pozostałe miesiące
Pon-Pt 10:00-17:30
Sob- 10:00-13:00


52 524 43 04

sklep@yoursizexxl.pl
Copyright © 2017 by Your Size XXL